Greenwood nadále nemá jistotu. Změní něco nový spolumajitel United?

V posledních týdnech se mohutně spekuluje o budoucnosti Masona Greenwooda. Ten je stále hráčem Manchesteru United, podle několika informací jej ale chce získat Barcelona. Celou situaci by nicméně mohl změnit nový spolumajitel United Sir Jim Ratcliffe.

Greenwood nadále nemá jistotu. Změní něco nový spolumajitel United?

V šestadvaceti letošních zápasech vstřelil Mason Greenwood osm branek a výrazně nakopl svou uvadající kariéru. Vzhledem k dřívějším problémům mimo hřiště ale s ním United dle mnoha spekulací nemají počítat.

Zájem měl mít španělský gigant z Nou Campu, podle informací Fabrizia Romana ale Barcelona nemá v plánu anglického útočníka získat. Dvaadvacetiletý útočník by se teoreticky mohl vrátit na Old Trafford, i když prodej je stále pravděpodobnější možností.

O jeho osudu by měl definitivně rozhodnout nový spolumajitel Rudých ďáblů Sir Jim Ratcliffe. "Rozhodneme se správně. Mohu mluvit pouze o principu, jakým budeme k takovým rozhodnutím přistupovat. Potřebujeme vědět, jestli je to správný tým fotbalisty a zda jsme spokojeni s tím, jaký je to člověk," uvedl Ratcliffe.

"Je to fotbalista Manchesteru United, takže se samozřejmě budeme muset rozhodnout. Zatím žádné rozhodnutí učiněno nebyl. Proces bude takový, že se budeme snažit porozumět faktům, ne humbuku okolo. A snad dojdeme ke spravedlivému rozhodnutí na základě hodnot," pokračoval Ratcliffe, který by měl dát i na názor fanoušků.

"Mohl by hrát za United dobře? Bude vyhovovat nám i fanouškům? Na tyto otázky si potřebujeme zodpovědět, poté teprve rozhodneme," dodal Ratcliffe.