Přesun Mbappého do Realu může bolet Barcelonu. PSG už krouží kolem náctiletého talentu

Budoucnost francouzského kanonýra Kyliana Mbappého stále ještě není uzavřena, ale prakticky všichni vnímají jako hotovou věc, že se v létě přesune do Realu Madrid. Podle španělského listu Marca by tento transfer mohl „bolet“ i Barcelonu. PSG totiž krouží kolem jejího náctiletého talentu Lamina Yamala.

Přesun Mbappého do Realu může bolet Barcelonu. PSG už krouží kolem náctiletého talentu

Teprve šestnáctiletý mladík v pátek pomohl Kataláncům k zisku třech důležitých bodů proti Mallorce, když jedinou brankou utkání rozhodl tento duel. Yamal má v této sezóně na svém kontě již čtyři trefy v LaLize, což je dvakrát tolik než kterýkoliv jiný hráč ve stejném věku v historii LaLigy.

XAVI U TER STEGENA NEŠETŘIL SUPERLATIVY: JE TO PŘÍKLADNÝ KAPITÁN, VZOR, JEDEN Z NEJLEPŠÍCH GÓLMANŮ V HISTORII BARCY

Španělské hvězdičce bude sedmnáct let v červenci, přesto je kolem jejího jména pořádně rušno. Xavi by jej mohl nasadit v úterý v důležitém osmifinále Ligy mistrů proti Neapoli. Zároveň se jedná v zákulisí o nové smlouvě, která by zahrnovala astronomickou výstupní klauzuli, aby odradila možné zájemce.

Jeho agent Jorge Mendes se nedávno setkal s prezidentem klubu Joanem Laportou, aby řešili jeho budoucnost. Rýsuje se totiž lukrativní laso z Ligue 1. PSG Yamala vnímá jako možnou náhradu za Mbappého a podle listu Marca se připravuje masivní nabídka ve výši 200 milionů eur.

Foto: FC Barcelona