Schopnosti Dybaly v barvách AS Řím budí i nadále pozornost. Jeho oslovení zvažují hned tři zájemci

Paulo Dybala dokázal po svém přestupu do římského AS restartovat uvadající kariéru, což vede i k tomu, že po jeho službách prahnou i další známé evropské klubové značky. Třicetiletý útočník se asi nehrne do odchodu z italské metropole, ale během letního přestupového okna by kolem jeho jména mohlo být opět rušno.

Schopnosti Dybaly v barvách AS Řím budí i nadále pozornost. Jeho oslovení zvažují hned tři zájemci

Třicetiletý argentinský legionář strávil prakticky celou svou kariéru v Serii A. Už v barvách Palerma předváděl výkony, díky kterým jej nakonec v roce 2015 zakoupil Juventus.

V Turíně však lesk jeho slávy šedl a ve stínu Ronalda a dalších Dybyla bojoval o každou herní minutu. Frustrace nakonec vyústila k vzájemné dohodě se Starou dámou, že se jejich cesty rozejdou.

140 MILIONŮ EUR ZA ROZJETÉHO SAKU? PARIS SAINT-GERMAIN SE NEBUDE CHTÍT NECHAT V LONDÝNĚ ODBÝT

Přesun k Římanům se s odstupem času jeví jako trefa do černého. Dybalovi se v italské metropoli daří a pro tým se stal klíčovou tváří. Podle listu Diario Sport to však vede k tomu, že by se mohl v létě stěhovat. V aktuální sezóně byl nápomocen v 26 soutěžních zápasech a připsala si 13 gólů a 7 asistencí.

Na seznam potencionálních posil jej zahrnula Barcelona. Pokud by se obě strany dokázali  domluvit, mohl by tento tah ovlivnit budoucnost Joãa Félixe, který je na Camp Nou na hostování. Kromě Katalánců již projevily zájem také West Ham či Atlético Madrid.

Foto: AS Řím