Podoba středu obrany Manchesteru United pro jaro? Pomoci by mohla tvářička italského Bergama

Podoba středu obrany Manchesteru United by mohla doznat během zimního přestupového okna četných změn. Již několik měsíců je spojován s odchodem z Old Trafford francouzský legionář Raphaël Varane, ale Rudí ďáblové si již vyhlédli možnou náhradu. Jednat se má také o budoucnosti Harryho Maguirea.

Podoba středu obrany Manchesteru United pro jaro? Pomoci by mohla tvářička italského Bergama

Třicetiletý anglický reprezentant Harry Maguire během podzimu vykázal vzestup své formy, za což si vysloužil místo v základní sestavě. I tak se ale o budoucnosti odchovance Sheffieldu s minulostí v Leicesteru City stále diskutuje.

Uzavřenou kapitolou měl být Raphaël Varane, ale Manchester United se rozhodl aktivovat opci na prodloužení smlouvy o jeden rok. Ze strany vedení to však může být jen tah, jak hráče lépe na trhu zpeněžit.

O SVÉ BUDOUCNOSTI JSEM SE POŘÁD JEŠTĚ NEROZHODL, PŘIZNAL MBAPPÉ. PRO ZBYTEK SEZONY MÁ OPRAVDU VELKOU MOTIVACI

Podle britského listu Metro by mohla na Old Trafford již během ledna dorazit zajímavá náhrada z italské Serie A. Slavný ostrovní gigant si vyhlédl v barvách Atalanty Bergamo talentovaného mladíka Giorgia Scalviniho.

Tuto informaci potvrdil i portál Sports Italia a zároveň zdůraznil, že se nebude jednat o levný přesun. Atalanta si má hráče cenit na necelých 52 milionů liber, což by však pro Rudé ďábly nemusel být problém. Scalviniho má u svého současného zaměstnavatele platný kontrakt do léta roku 2028 a o jeho služby se taktéž zajímá Juventus či AC Milán.

Foto: Atalanta BC