Vytočená španělská legenda. Ramos přerušil televizní rozhovor a vyříkal si to s hrubiánem

Nesmlouvavý, neústupný a taky pěkně temperamentní. Legendární stoper Sergio Ramos se pořádně naštval po prohraném utkání jeho Sevilly s Bilbaem. Když mu začal spílat jeden z fanoušků, přerušil interview pro televizi a od plic si to s ním vyříkal. „Trochu respektu. Nevidíte, že se tady dělá rozhovor,“ snažil se nejprve po dobrém chlapík, který za španělský národní tým odehrál na 180 zápasů.

Vytočená španělská legenda. Ramos přerušil televizní rozhovor a vyříkal si to s hrubiánem

Ramos byl zvyklý na úspěchu v barvách Realu Madrid, teď se ale musí smířit s tím, že se Sevillou to tak dobré nebude. V nejvyšší španělskou soutěži je tým až šestnáctý, za devatenáct kol vyhrál tým jen třikrát, takže je jasné, že místo o titul si sedmatřicetiletý borec vyzkouší boje o záchranu. Vše umocnila prohra s Bilbaem 0:2, která naštvala fanoušky. Ti v rýpavých poznámkách pokračovali i přes Ramosovo upozornění. To zkušeného borce vytočilo. „Trochu respektu k lidem a ke svému klubu. Zmlkni a jdi dál,“ pokračoval důrazně.

foto: @ FC Sevilla

Fanoušci u televizních obrazovek nejspíš jen zírali, co se to děje. Na internetu pak vyjádřili hráči podporu. „Je to kapitán, nemohl zůstat zticha, nenechal to být,“ chválil Ramose jeden z příznivců. „Tenhle souboj vyhrál,“ souhlasil další s tím, že je Ramos v každé situaci svůj.

V menšině byli příznivci, kterým se reakce zkušeného hráče nelíbila. „Nemá k fanouškům dostatek respektu. Tohle by si v Realu Madrid nedovolil,“ dodal kritik legendárního obránce. Vyčetl mu, že jeho výkony byly špatné a fanoušci mu dosud všechno odpustili.