Debutoval ve stejném utkání jako Alexander-Arnold. V šestadvaceti je nyní Ejaria bez angažmá

Po boku Trenta Alexandera-Arnolda debutoval v dresu Liverpoolu a na rozdíl od nynějšího klíčového hráče Reds odehrál proti Tottenhamu v rámci Ligového poháru plných 90 minut. Kariéra Ovieho Ejarii se ale ubírala jiným směrem.

Debutoval ve stejném utkání jako Alexander-Arnold. V šestadvaceti je nyní Ejaria bez angažmá

25. října roku 2016 vyslal Jürgen Klopp do utkání Ligového poháru proti Tottenhamu několik nových hráčů. Vůbec poprvé si v dresu Reds zahráli Trent Alexander-Arnold a Ovie Ejaria.

A zatímco Alexander-Arnold byl stažen po osmašedesáti minutách a nahrazen Nathanielem Clynem, Ejaria odehrál plných devadesát minut. Tento duel ale na kariéru obou hráčů velký vliv neměl.

Zatímco Alexander-Arnold se stal už téměř legendou Liverpoolu, Ejaria je ve svých šestadvaceti letech bez angažmá. Záložník, který strávil i chvíli v akademii Arsenalu, odehrál v sezoně 16/17 nakonec osm utkání.

Následně odešel na hostování do Sunderlandu a poté do Rangers, kde hrál pod Stevenem Gerrardem. Nakonec jej získal Reading, který si ho v době koronaviru pořídil za 3,5 milionu liber natrvalo.

Jenže přišlo zranění, roční pauza a poté také potíže s fyzičkou. "Není zraněný, buduje si formu, aby mohl hrát. Musí ukázat, že hrát chce a že chce dělat vše pro tento klub," uvedl před časem manažer Readingu Ruben Selles.

Smlouva mu měla vypršet až v létě, Reading ale nyní potvrdil, že kvůli zranění a problémům s kondicí omezující činnost v prvním týmu mu kontrakt vypověděl.

Na fotbalových trávnících se Ejaria objevil v listopadu 2022 a sehnat si nového zaměstnavatele nebude vůbec jednoduché.