Juventus, Barcelona, Lipsko i West Ham mají smůlu. Sancho se vrací na starou adresu

Juventus, Barcelona, Lipsko, West Ham. Seznam zájemců o služby Jadona Sancha byl hodně dlouhý. Přetahovanou o hvězdu United, která si ale dlouhé měsíce nekopla do míče v soutěžním utkání, podle ostrovních médií vyhrála Borussia Dortmund. Bundesligový klub, kde už Sancho v minulosti zářil, získal hráče zatím na hostování. Manchester United za to dostane tři miliony liber, otázkou je, jak se bude klub z Old Trafford podílet na mzdě hráče, jenž bere přes čtvrt milionu liber týdně.

Juventus, Barcelona, Lipsko i West Ham mají smůlu. Sancho se vrací na starou adresu

Součástí dohody o hostování má být i klauzule o možném odkupu hráče. Takže by mohl křídleník navždy opustit United. Sancho se tak vrací na adresu, odkud v roce 2021 za neuvěřitelných 73 milionů liber odešel právě do anglického klubu. Dortmund také jedná o tom, že by rád z Chelsea přivedl nizozemské eso Iana Maatsena. Za jednadvacetiletého hráče je Borussia připravena utratit třicet milionů liber.

Senzační novinka z Anglie! West Ham prý zkusí získat hvězdu z Manchesteru United, zájemců o Sancha je prý ale více

Sancho se dostal na Old Trafford do nepříjemné situace kvůli neshodám s manažerem Ten Hagem před čtyřmi měsíci. Manažer hráče obvinil, že na tréninku nepracuje naplno, ten opáčil, že trenér lže a problém byl na světě. Když se následně třiadvacetileté křídlo odmítlo omluvit, byl Sancho vyřazen z kádru.

Pravdou je, že se problémové hvězdičce na Old Trafford úplně nevedlo. Za 82 zápasů vstřelila dvanáct gólů a přidala šest asistencí. To dříve v Dortmundu Sancho zářil. Za 137 utkání zaznamenal padesát branek a 64 asistencí. To jsou radikálně jiná čísla. I ta ale mohou být pro hráče tak trochu strašákem, protože se od něj bude čekat, že bude zářit.

Bundesligoví útočníci, které má mít (dost překvapivě) na radaru Manchester United?