O své budoucnosti jsem se pořád ještě nerozhodl, přiznal Mbappé. Pro zbytek sezony má opravdu velkou motivaci

Hvězda francouzské reprezentace Kylian Mbappé stále neví, zda bude i v dalších sezonách nastupovat za Paris St. Germain. Uvedl to po vítězném souboji o francouzský Superpohár proti Toulouse. Pětadvacetiletému kanonýrovi končí v létě smlouva, dlouhodobě se spekuluje o zájmu Realu Madrid.

O své budoucnosti jsem se pořád ještě nerozhodl, přiznal Mbappé. Pro zbytek sezony má opravdu velkou motivaci

"Ne, pořád jsem se ještě nerozhodl. To je ale teď vedlejší, důležité je, že jsme se s vedením v létě dohodli a všichni se mohou soustředit na výkony na hřišti," citovala Mbappého agentura Reuters po vítězství 2:0, ke kterému přispěl úvodním gólem.

Mbappé byl před zahájením aktuální sezony na měsíc vyřazen z kádru kvůli sporům o podpisu nové smlouvy. Situace se ale nakonec uklidnila a za klub nadále nastupuje.

Pětice hráčů, která si už za pár dní může na Stamford Bridge balit kufry

"Získali jsme první trofej, o další ještě budeme bojovat. Mám opravdu velkou motivaci pro zbytek sezony," přidal pařížský rodák, jehož tým vede francouzskou nejvyšší soutěž a v Lize mistrů je v osmifinále.

Mistr světa z roku 2018 je nejlepším střelcem v historii PSG. Na konci listopadu překonal Mbappé, jenž nastupoval i za Monako, hranici 300 soutěžních branek. V dresu francouzské reprezentace mu mezi kanonýry patří třetí místo, dosud vstřelil v 73 utkáních 46 gólů.

První trofej kariéry, ale taky pořádná smůla. Škriniarovi prý skončila sezona a obavy má i slovenská repre