První trofej kariéry, ale taky pořádná smůla. Škriniarovi prý skončila sezona a obavy má i slovenská repre

Místo oslav prázdné pohledy a velké zklamání. Paris Saint-Germain sice ve středu získalo domácí Superpohár, nicméně myšlenky Milana Škriniara byly spíše černé, dle všeho mu skončila sezona.

První trofej kariéry, ale taky pořádná smůla. Škriniarovi prý skončila sezona a obavy má i slovenská repre

Osmadvacetiletý stoper, který přišel do PSG v létě z Interu Milán na volný přestup, si v utkání zranil kotník a byl nucen odstoupit už v 71. minutě se zklamaným výrazem.

Přímo po utkání se však ještě rozsah zranění nevěděl, a tak byl trenér Luis Enrique opatrný. "O jeho zranění nic nevím, ale nejde o nic malého. Určitě nebude k dispozici v nejbližších duelech," řekl španělský lodivod.

Nicméně Les Parisiens se nyní obávají nejhoršího a podle RMC Sport se domnívají, že kvůli zranění levého kotníku bude chybět několik měsíců. Slovenský reprezentant by dokonce mohl být mimo hru až do konce sezony, přičemž se zvažuje i možnost operace.

Drsné přiznání barcelonského kouče Xaviho. Na největší hvězdy nemáme peníze, tvrdí

Škriniar se v Paříži přidal k Presnelu Kimpembemu, který rovněž podstoupil operaci kotníku, což není dobrá zpráva, jelikož Francouz nefiguruje na hřišti od února 2023, nicméně mohl by se vrátit ještě před koncem sezony poté, co se na začátku ledna podruhé podrobil operaci zraněné Achillovy šlachy. Vedení klubu se pochopitelně obává, že stejné komplikace nastanou i u slovenského stopera.

Škriniara na hřišti nahradil Lucas Beraldo, který si tak odbyl svůj debut v dresu PSG. Brazilec by nyní mohl v příštích týdnech a měsících hrát významnější roli.

To slovenský národní tým si bude pořádně kousat nehty. Pokus se potvrdí ty nejhorší scénáře, o svou defenzivní oporu se na evropském šampionátu nebude moct opřít.

Polarizující Oscar. Zamířil za penězi do Šanghaje, loni odmítl Barcelonu. Vše kvůli rodině