Pětice hráčů, která si už za pár dní může na Stamford Bridge balit kufry

V posledních přestupových oknech Chelsea hojně nakupovala, majitel Todd Boehly se ale zatím očekávaných výsledků nedočkal. I proto je velmi pravděpodobné, že se posilovat bude i v lednu. Jisté také je, že několik hráčů bude muset londýnský velkoklub opustit. O koho by mělo jít?

Pětice hráčů, která si už za pár dní může na Stamford Bridge balit kufry

Conor Gallagher

O budoucnosti anglického záložníka se spekulovalo již loni, kdy nenaplňoval očekávání, která si s sebou vzal z předchozího hostování v Crystal Palace. Žádný z manažerů se ale k tomuto kroku neuchýlil a pod Mauriciem Pochettinem se stal základním kamenem záložní řady.

Jedenáctkrát šel do utkání Blues dokonce v pozici kapitána, přesto dle The Athletic není jeho zimní přestup vyloučen. O středopolaře Blues se zajímají Everton, West Ham a Tottenham. A pokud přijde správná nabídka, nebude se londýnský velkoklub zdráhat. Podle anglického webu chce alespoň 40 milionů liber.

Malang Sarr

Mauricio Pochettino nemá počítat ani s Malangem Sarrem. Překvapení to příliš není, vždyť na jedné tiskové konferenci dokonce zapomněl, že jej ve svém kádru vůbec má. Stalo se tak v srpnu letošního roku.

Po svém příchodu z Francie toho Sarr v Chelsea zatím příliš neodehrál, konkrétně jeden osm utkání. Hostoval v Portu a také v Monaku, letos si po zranění zatím žádné odehrané střetnutí na své konto nepřipsal. Nehovoří se ani o možných zájemcích, i když na Ostrovech se určitě někdo najde.

SOUČKŮV GÓL ROZVÁŠNIL ANGLII. WEST HAM SLAVÍ, ARSENAL SE PODRUHÉ V SEZONĚ ZLOBÍ NA VAR