Nejen Real Madrid. V otázce setrvání Icardiho se musí Galatasaray mít na pozoru i před Rudými ďábly

Soupeř pražské Sparty v jarním play off Evropské ligy musí již na startu zimního přestupového okna řešit nemilé komplikace, neboť o jeho hlavní palební sílu je na trhu eminentní zájem. Třicetiletý argentinský útočník Mauro Icardi by měl být v nadcházejících týdnech vysoce obletovaným zbožím a jeho setrvání v Turecku je nejisté. O to více, když se do boje kromě Realu Madrid přihlásil také Manchester United.

Nejen Real Madrid. V otázce setrvání Icardiho se musí Galatasaray mít na pozoru i před Rudými ďábly

Rudí ďáblové se v této sezoně trápí v koncovce, ačkoliv v kádru mají celou řadu zvučných jmen. I proto se očekává, že ostrovní gigant bude muset v lednu posílit o čerstvou krev. Jaro bude i přes absenci v pohárové Evropě náročné a na Old Trafford výsledky potřebují.

Rasmus Hojlund vykázal záblesky geniality, ale tým se o něj opřít zatím ještě nemůže. Marcus Rashford je jen stínem sebe sama z minulé sezony, Alejandro Garnacho se stále ještě rozkoukává, zatímco Antony je spojován s odchodem, stejně tak Anthony Martial, u kterého je to prakticky hotová věc.

VRÁTÍ SE THIAGO NA MÍSTO, KDE TO VŠECHNO ZAČALO? BARCELONA VĚTŘÍ, ŽE BY TO NEMUSEL BÝT PROBLÉM

Ofenzivní stránka Manchesteru United je tristní. Stačí se podívat na aktuální ročník Premier League. Po dvaceti kolech se mohou svěřenci kouče Erika ten Haga pochlubit jen 22 vstřelenými brankami.

I proto se objevují zvěsti, že by větší porci gólů mohl přinést třicetiletý Icardi, který po svém letním přesunu z PSG do Galatasaraye chytil druhý dech. Podle informací portálu Football Transfers bude muset nyní turecký klub odrážet vábení slavných evropských značek, protože kromě Manchesteru United se netají svým zájmem také Real Madrid.

V obou případech by se mohlo jednat o hostování, což se klubu z Istanbulu nezamlouvá, jelikož se nachází v náročné fázi sezony a jeho trefy potřebuje. Icardi má za sebou v barvách Galatasaraye již odehraných 25 soutěžních zápasů, ve kterých si připsal 17 gólů a 6 asistencí.

Foto: Galatasaray SK