Fenerbahce má spadeno na další odložené zboží z Old Trafford. Po Fredovi by se mohl stěhovat i Martial

Působení osmadvacetiletého francouzského křídelníka Anthonyho Martiala se na Old Trafford chýlí ke konci. Kdysi byl označován za jediný dobrý nákup tehdejšího kouče Rudých ďáblů Louise van Gaala, postupem času ale jeho lesk pohasl. Aktuálně je v kádru Manchesteru United vnímán jako nepotřebné zboží a zamířit by mohl do Turecka.

Fenerbahce má spadeno na další odložené zboží z Old Trafford. Po Fredovi by se mohl stěhovat i Martial

V uplynulých letech byl Martial také spojován s odchodem z Anglie, jen jeho jméno figurovalo ve spojitosti s týmu z Ligue 1. Někdejší tvář Monaka a odchovanec Lyonu by se ale mohl přestěhovat do turecké Süper Lig.

Podle informací na tamní síti Tavkim na něj má spadeno Fenerbahce, kam v létě minulého roku zamířil i jeho bývalý spoluhráč Fred. Zatímco nizozemský stratég Erik ten Hag nedávno tvrdil, že s hráčem probíhají rozhovory o prodloužení spolupráce, podle TalkSport má Martial zvednout kotvy již během zimního přestupového okna.

Vytočená španělská legenda. Ramos přerušil televizní rozhovor a vyříkal si to s hrubiánem

Manchester United v roce 2015 na jeho zisk vynaložil finanční úsilí ve výši 60 milionů eur, nyní by se měl stěhovat do Turecka za pouhých 7 milionů eur. Během svého působení na Old Trafford odehrál 317 soutěžních zápasů, ve kterých posbíral 90 gólů a 55 asistencí.

Jeho kariéře v Manchesteru United uškodila častá zranění. Ta se objevila také v této sezóně a Martial kvůli tomu vynechal poslední tři zápasy. V právě probíhající sezóně naskočil do devatenácti zápasů, vstřelil dva góly a přidal stejný počet asistencí.

Foto: Manchester United FC