Má se Liverpool začít bát o loajalitu Díaze? Kolumbijský křídelník by asi lasu z LaLigy neodolal

Talentovaný kolumbijský křídelník Luis Díaz přišel v lednu 2022 do Liverpoolu, kde začal potvrzovat své kvality. Reds si tento tah pochvalují a s hrdostí jej označují za chytrý nákup, přesto někdejší tvář Porta má v Evropě jiný klub svého srdce. Tuto informaci potvrdil hráčův otec, který naznačil, že v případě nabídky by asi nebylo o čem přemýšlet.

Má se Liverpool začít bát o loajalitu Díaze? Kolumbijský křídelník by asi lasu z LaLigy neodolal

Díaz na Anfield Road nahradil Sadia Maného a ve více jak 60 soutěžních zápasech zaznamenal 15 gólů a 9 asistencí. S anglickým gigantem má platný kontrakt až do léta 2027, proto se zatím o jeho budoucnosti příliš nemluví. Případný zájemce by si musel řádně připlatit a Liverpool nemá důvod se s hráčem loučit.

Jeho otec Luis Manuel v rozhovoru pro Win Sport prohlásil, že syn je na aktuální adrese spokojený, ale klubem jeho srdce byla vždy Barcelona. „Pravdou je, že vždy fandil Barceloně a byl jejím věrným fanouškem. Jeho snem bylo si jednou na Camp Nou zahrát, ale nyní je ve fázi kariéry, kdy se stěhovat za každou cenu nemusí. V Liverpoolu je spokojený,“ nechal se slyšet Manuel.

Ten si pochvaluje, jak byl jeho syn přivítán v Portugalsku i v Anglii a je za tuto možnost vděčný. „Rád bych Portu i Liverpoolu moc rád poděkoval, jak ho přivítaly a přijaly. Určitě tomu šel naproti, proto je pracovitý, oddaný a pokorný. Pokud by přišla nabídka z Barcelony, postavila by jej před velké rozhodování a já věřím, že by asi neváhal. Vyspěl ve skvělého hráče a neměl by problém zapadnout i tam,“ dodal otec Luise Díaze.

MBAPPÉ A REAL MADRID? V LÉTĚ PRÝ HVĚZDA DOSTANE POSLEDNÍ ŠANCI, JINAK BUDE VE HŘE HAALAND

Foto: Liverpool FC