Roste v Arsenalu nový Haaland? Obi-Martin deseti góly zesměšnil Liverpool

To jméno si zapamatujte! Teprve patnáctiletý dánský útočník Chidozie Obi-Martin si ve včerejším utkání kategorie U16 proti Liverpoolu zahrál na Erlinga Haalanda a deseti góly svého soka sestřelil. 

Roste v Arsenalu nový Haaland? Obi-Martin deseti góly zesměšnil Liverpool

Před více než čtyřmi lety na sebe poprvé upozornil dnes již všem známý Erling Braut Haaland. V základní skupině světového šampionátu do dvaceti let sestřelil Honduras devíti góly a zapsal se do historie.

Ještě o jeden gól více si ve včerejším klání v kategorii U16 proti Liverpoolu připsal teprve patnáctiletý dánský forvard Chidozie Obi-Martin. Mládežnický výběr Gunners deklasoval Reds 14:3 a právě Obi-Martin k tomu přispěl deseti trefami!

Obi-Martin, narozen v dánském Glostrupu, je členem týmu U18 hrající U18 Premier League, v letošní sezoně už si ale zahrál i Premier League 2. V domácím vítězném klání proti Brightonu (6:3) odehrál devatenáct minut a v posledních týdnech dokonce absolvoval několik tréninků s prvním týmem, který vede Mikel Arteta.

Nuže, toto jméno si dobře zapamatujte. V následujících letech je velmi pravděpodobné, že o tomto hráči ještě hodně uslyšíme.