Kane by se potřeboval trefit do černého i na poli nemovitostí, od léta ho stál pobyt v hotelu milion eur

Když Bayern hledal "nového Roberta Lewandowského", nejprve sáhl vedle, neboť ukázal na Senegalce Sadia Maného. Ten však vydržel v Allianz Areně pouze rok, žádný mimořádný gólový festival nepředvedl a momentálně už se živí fotbalem v Saúdské Arábii po boku Cristiana Ronalda, Marcela Brozoviče a spol.

Kane by se potřeboval trefit do černého i na poli nemovitostí, od léta ho stál pobyt v hotelu milion eur

Druhý pokus, který stál mnichovského titána 95 milionů eur a výsledkem byl příchod kapitána Albionu Harryho Kanea, už ovšem úřadujícímu šampionovi Bundesligy vyšel na výbornou. Bývalý ostrostřelec Tottenhamu Hotspur totiž zaznamenal v prvních deseti soutěžních duelech v bavorském trikotu 15 branek a 5 asistencí a s dost vysokým očekáváním si poradil snad i nad plán.

Svěřenec Thomase Tuchela, jehož současná výplata činí 415 tisíc eur týdně, se přitom stále ještě v novém prostředí stoprocentně neadaptoval. Byť je součástí Bayernu již od srpna a nyní je v plném proudu listopad, pořád se mu nepodařilo najít ideální bydlení...

Henderson, Dembélé ani Wijnaldum Gerrardovi nestačí. Liverpoolská legenda už myslí na další nákupy

Kane tak stále žije v luxusním apartmá v prostorou terasou a grandiózním výhledem na staré město Mnichova, které patří síti Kempinski a vyjde na 10 tisíc eur za noc. Společně se čtyřiadvacetihodinovou službou komorníka už ho tak pobyt v bavorské metropoli stál více než milion eur.

"Protože je Harry velmi rodinně založený, hledání místa, kde by mohl žít se svou partnerkou a dětmi, by mělo být jeho prioritou. Je ale zřejmé, že se nyní soustředí zejména na svou hru, protože v Bayernu zaznamenal neuvěřitelně snový úvod do ročníku. Ne že by bylo jeho současné ubytování málo luxusní, ale pokud bude hledání domova alespoň z poloviny úspěšné jako střílení branek, přestěhuje se do paláce," zaznělo na stránkách The Sun.

Když ještě žili Kaneovi se svými čtyřmi ratolestmi v britské metropoli, na severu Londýna měli velký dům v hodnotě 17 milionů eur. Původní plán byl takový, že se ještě do konce léta přestěhují do jednoho z luxusních sídel v Grünwaldu, což je oblast, již se přezdívá "bavorské Beverly Hills" a domy v ní se pohybují mezi 10 až 20 miliony eur. Evidentně je však k tomuto datu nic nezaujalo.

Obdivuhodná cesta Girony za titulem: Mladší sestra Citizens válcuje Španělsko. Co za tím stojí?

© FC Bayern München