Pod Vrbou si Hellebrand moc nezahrál, zaujmout se proto pokusí o patro níž v brněnských službách

Zbrojovka, jež aktuálně táhne lichotivou sérii šesti výher v řadě, se v posledních dnech posílila o dva perspektivní mladíky.

Pod Vrbou si Hellebrand moc nezahrál, zaujmout se proto pokusí o patro níž v brněnských službách

Druhé zářijové pondělí se hlásil poprvé v novém působišti dvacetiletý forvard Denis Alijagić, jenž rozvázal před necelými dvěma týdny kontrakt s Olympiakosem Pireus.

A v kabině se premiérově objevil také o rok starší záložník Jan Hellebrand, což je zlínský odchovanec, jenž poprvé v životě vyměnil klubovou adresu.

Příprava na nadcházející duel 8. kola proti Viktorii Plzeň na zlínské Letné už se ho tak týkat nebude a mladík se bude díky iniciativě sportovního ředitele Zbrojovky Zdeňka Psotky rozkoukávat o soutěž níže.

Na Tankovi si nejvíc cením jeho charakteru. Dokážu si představit, že za rok bude ve Spartě či Slavii, říká Holeňák

Stalo se tak po dvanácti prvoligových startech, ve kterých dohromady odehrál jen 125 minut čistého času. Druholigovému Brnu se upsal právě kvůli malému vytížení, aby mohl sbírat cenné zkušenosti ve F:NL.

"Heloš, přejeme spoustu úspěchů a děkujeme za vše," zaznělo na oficiálních stránkách "ševců", jejichž kouč Pavel Vrba zkrátka sází na jiné koně.

Hlavní kouč exligového mužstva Luděk Klusáček bude moci obě nové akvizice využít již v závěru tohoto týdne na půdě Vysočiny Jihlava, která má na šesté příčce jen o dva body méně než páté Brno.

Sparta opět oslabila Žilinu. Po Goljanovi nalákala do svých řad dalšího mládežnického reprezentanta Slovenska