V Balajovi vidí Grygera velký potenciál. Co by mohlo být podle zlínského ředitele výhodou Kozáka?

Zlínské vedení potvrdilo druhý lednový pátek příchod dvou nových útočníků, jimiž se stali Filip Balaj a Libor Kozák.

V Balajovi vidí Grygera velký potenciál. Co by mohlo být podle zlínského ředitele výhodou Kozáka?

Oba hned vyrazili za souborem Pavla Vrby na Maltu a patnáctému celku prvoligového peletonu se podle všeho budou hodit - moravské mužstvo totiž nasázelo během šestnácti kol pouhých 15 branek.

Proč sáhli "ševci" právě po forvardovi, s nímž před časem rozvázalo předčasně kontrakt sousední Slovácko? Zájem žlutomodrých barev o exreprezentanta byl dlouhodobý...

"O Libora jsme stáli už před několika lety, v té době to nedopadlo, ale jsem rád, že nyní už to vyšlo. Je to hráč se zkušenostmi, který si prošel velkými kluby, což v naší situaci potřebujeme. Výhodou je i to, že se znají s trenérem Vrbou z působení ve Spartě,“ řekl o nové posile webem fctrinityzlin.cz citovaný viceprezident klubu Zdeněk Grygera.

Dlouhán Balaj bude nastupovat na zlínské Letné s číslem 45. "Filip má velký potenciál, který se mu dařilo naplňovat zejména na Slovensku, díky čemuž se také dostal do polského Krakova a my věříme, že na toto opět naváže i zde," dodal funkcionář.

Premiéra ve zlínském dresu je čeká sedmnáctý lednový den proti Sandhausenu. Ve FORTUNA:LIZE budou moci poprvé pomoci své nové klubové adrese 29. 1. proti Baníku Ostrava. To bude dost speciální utkání i pro Pavla Vrbu...

Sešívané choutky ohledně nového střelce vedou až do Düsseldorfu, kde sídlí útočník se zkušenostmi ze Serie A