Kdo všechno má za Zlínem dorazit na Maltu? Vrba mimo jiné přivítá i slovenskou ofenzivní věž z Cracovie

Pavel Vrba má v současnosti na zlínské Letné k dispozici pětici útočníků, konkrétně jde o Youbu Dramého, Antonína Fantiše, Vukadina Vukadinoviče, Nedeljka Koviniče a Jana Silného.

Kdo všechno má za Zlínem dorazit na Maltu? Vrba mimo jiné přivítá i slovenskou ofenzivní věž z Cracovie

Ševcům, kteří přezimují ve FORTUNA:LIZE až na nelichotivé patnáctí pozici, to však nestačí a velmi brzy by měli - alespoň podle zpráv isport.blesk.cz - navléci do žlutomodrých barev dva nové vytáhlé forvardy, s tím, že oba by měli své nové mužstvo zastihnout ještě na Maltě.

Jedním z nich je třiatřicetiletý exreprezentant Libor Kozák, jenž zatím naposledy působil v sousedním Slovácku a tento týden si zatrénoval v rodné Opavě. Ředitel Zdeněk Grygera s ním jednal několik týdnů a nakonec uspěl.

Druhým pak je o osm let mladší rodák ze Zlatých Moravců Filip Balaj, jehož dosavadní kariéra zavála i do Nitry i Žiliny a do FORTUNA:LIGY se má přesunovat z polské Ekstraklasy, kde po boku Davida Jablonského s Jakubem Jugasem oblékal trikot Cracovie Krakow.

Během 18 měsíců v Polsku toho však příliš neodehrál, šanci dostával jen sporadicky a ze šestnácti startů a 365 poskytnutých minut čistého času vytěžil jednu trefu, čímž se mu nepodařilo navázat na nejproduktivnější období kariéry v FC ViOn.

Obě věže by mohly na nové adrese debutovat již 17. ledna proti německému Sandhausenu.

Inventář v útoku Plzně: Jedničkou by měl zůstat Chorý, Bílek zkusí vzkřísit bombarďáka. Kdo půjde z kola ven?