Transferový boulevard: PSG stále touží po Fredovi, Martinelli před prodloužením s Arsenalem, Chelsea podepisuje talent

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: PSG stále touží po Fredovi, Martinelli před prodloužením s Arsenalem, Chelsea podepisuje talent

Fichajes: Portugalský křídelník Atletica Madrid Joao Felix měl označit Manchester United a Arsenal jako dva anglické kluby, kam je ochoten přestoupit.

Ne: PSG má zájem o podpis záložníka Manchesteru United Freda a to i přesto, že Rudí ďáblové v těchto dnech  prodloužili smlouvu s brazilským reprezentantem o dalších dvanáct  měsíců.

Mirror: Southampton se připojil k seznamu klubů, které se zajímají o podpis křídelníka Rangers Ryana Kenta, ačkoli šéf Ibroxu Michael Beale hodlá hráči nabídnout novou smlouvu a nemá zájem hráče prodat.

Stade Rennes Online: Roční hostování, které má bek Tottenhamu a reprezentace Walesu vyřízeno v týmu francouzské Ligue 1 Rennes může kvůli jeho herní nevytíženosti skončit předčasně.

90min: Šéf Crystalu Palace Patrick Vieira dál věří, že se jeho týmu podaří dohodnout prodloužení smlouvy s křídelníkem Wilfriedem Zahou a to i pčřesto, že nigérijská hvězda týmu dává najevo, že by si chtěla vyzkoušet Ligu mistrů.

SkySports: Chelsea je před podpisem smlouvy s osmnáctiletým brazilským talentem Andreyem Santosem z Vasco de Gama.

Mail: Nový šéf Wolves Julen Lopetegui by rád prodloužil smlouvu s křídelníkem Adamou Traorém, aby odrazil lednové nabídky, které kromě tradičních domácích zájemců jako je třeba Tottenham mají přicházet i ze starého kontinentu..

Times: Gabriel Martinelli je blízko prodloužení stávajícího kontraktu s Arsenalem, který je platný do léta 2024. Nová smlouva by mu měla zajistit příjem přesahující 200 tisíc liber týdně.