Z Leicesteru se stěhuje stabilní člen defenzivních řad. Laso mu hodilo Atlético

Sotva se Leicester vzpamatoval z toho bídného vstupu do nové sezony a už musí řešit další problém. Ze sestavy mu plánuje utéct stabilní člen defenzivní části hry Çağlar Söyüncü.

Z Leicesteru se stěhuje stabilní člen defenzivních řad. Laso mu hodilo Atlético

Šestadvacetiletý střední obránce turecké národnosti patří k těm světlejším částem, které v dresu Lišek můžete najít. S trochou nadsázky by se dalo říci, že bylo jen otázkou času, než jeho služeb bude chtít využít nové mužstvo, a to se právě stalo.

Hráčova agenta momentálně oslovil celek Atlético Madrid. Novinář Fabrizio Romano uvádí, že ačkoliv dohoda mezi oběma kluby ještě není vyloženě oficiální, obránce si přeje odejít. A bude tlačit na to, aby mu Leicester dovolil přejít do srdce Španělska.

„Atlético je blízko k podpisu Çağlara Söyüncüa,“ informoval Romano na svých sociálních sítích. „Smlouva ještě nebyla podepsána, ale jednání jsou vskutku pokročilá. Čeká se prakticky jen na potvrzení,“ stihl podotknout.

Söyüncü sice hrával za Freiburg, ale svou kariéru výrazně nakopl až v roce 2018 právě na King Power Stadium, kde měl postupně nahradit Harryho Maguirea. S ohledem na statistiky se mu to podařilo více než dobře a u Lišek tak rostl nový poklad, kterého se nechtěly vzdát. To teď už ovšem neplatí, jelikož si i sám hráč přeje odejít.