Transferový boulevard: Mendy se necítí dostatečně oceněný, Fulham a Forest jdou po Docourem, Fabregas doporučuje Blues Olma

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: Mendy se necítí dostatečně oceněný, Fulham a Forest jdou po Docourem, Fabregas doporučuje Blues Olma

Fabrizio Romano: Chelsea se dohodla s Molde na přestupu dvacetiletého útočníka z Pobřeží slonoviny Davida Datra Fofany. Transfer Blues přijde na dvanáct milionů eur.

Sun: Třicetiletý brankář Chelsea a Senegalu Edouard Mendy odmítl novou šestiletou smlouvu na Stamford Bridge, protože podle něj mu klub neprojevuje dostatečný "respekt" v otázce platu.

Sky Sports: Newcastle má možnost podepsat Memphise Depaye z Barcelony za “pouhých” deset milionů eur.

Sky Sports: Manchester United a Liverpool patří mezi kluby, které sledují šestnáctiletého zázračného Brazilce Felipeho Rodrigueze-Gentileho,  který září v v mládežnických soutěžích v dresu Prestonu.

Sun: Arsenal se ještě nerozhodl, zda v lednu nechá odejít portugalského obránce Cedrica Soarese. 31letého hráče, o kterého se má vedle Fulhamu zajímat též Leverkusen či Villarreal. Problém možné transakce je Soaresův plat, který činí cca osmdesát tisíc liber týdně.

Mail: Nottingham Forest se připojil k Fulhamu v jeho zájmu o podpis 29letého malijského záložníka Evertonu Abdoulaye Doucoureho.

Sun: O možný přestup 26letého anglického středopolaře Masona Holgatea, jež v tuto chvíli též hraje za Everton, se zajímá vedle francouzského Lyonu též Leeds.

The Athletic: Leeds United by mohl v lednu s půlročním zpožděním podepsat obránce Kaie Wagnera z Philadelphie Union, okolo kterého kroužil již v letním přestupovém termínu.

Sportskeeda: Bývalý záložník Chelsea Cesc Fabregas vyzval Blues, aby neváhali se zvažovaným podpisem španělského reprezentanta Daniho Olma, aktuálně hrajícího za RB Lipsko.