Ligový pohár: Obhájce Liverpool vypadl s Manchesterem City i díky Haalandově čtyřiadvacáté trefě v sezoně

Hráči Liverpoolu neobhájí anglický Ligový pohár. V osmifinále soutěže podlehli v dramatickém zápase na hřišti Manchesteru City 2:3

Úřadujícího šampiona Premier League poslala do dalšího kola gólová hlavička obránce Nathana Akého z 58. minuty.

Domácí šli v atraktivním duelu do vedení v 10. minutě, kdy otevřel skóre Erling Haaland. Norský kanonýr dal 24. soutěžní gól v sezoně. Liverpool vyrovnal po deseti minutách zásluhou Fabia Carvalha.

Na trefu Rijáda Mahrize z úvodu druhého poločasu odpověděl vzápětí Muhamad Salah. Rozhodnutí přinesla až první branka nizozemského obránce Akého v sezoně.

Ligový pohár: Dúbravka pomohl United čistým kontem, Nottingham si zastřílel, Charlton vyšoupl ven Brighton