Simeone potvrzuje přestup na trase Madrid – Wolverhampton. Do Anglie se stěhuje mladý forward

Atlético Madrid se snaží vybalancovat svoji finanční situaci, což má za následek odliv dobrých hráčů. Jedním z takových je nadějný brazilský forward Matheus Cunha.

Simeone potvrzuje přestup na trase Madrid – Wolverhampton. Do Anglie se stěhuje mladý forward

Co Atlético vypadlo ze základní skupiny Ligy mistrů, přišlo dle serveru espana.net o třicet milionů euro, které teď chybí. A jelikož stále (zejména ve španělské lize) doznívají následky pandemie koronaviru, není prakticky možné si žít v přepychu.

Nyní už s jistotou se dá říct, že kufry si bude balit třiadvacetiletý útočník s brazilskými kořeny Matheus Cunha, který byl v jeden čas spojován s přestupem i do takového Manchesteru United. Nakonec se jeho domovem ovšem stane o záchranu bojující Wolverhampton.

„Ano, Cunha je v této chvíli na odchodu. Prakticky se už upsal novému klubu,“ potvrdil trenér Atlética Madrid Diego Simeone, jehož slova na svém Twitterovém účtu citoval novinář Fabrizio Romano. Ten také podotkl, že Madrid za hráče vyinkasuje 52 milionů euro.

Wolverhampton se v Premier League trápí. Před sezonou měl ambice útočit na pohárové příčky, samotný průběh ale přinesl mnoho až nečekaných strastí, že je z toho velmi překvapivě poslední místo tabulky. A jelikož se blíží zimní přestupové okno, budou se chtít Wolves nyní hodně zlepšit.