Nová palebná síla pro Kladiváře? Sázka na tuto kartu má Moyese vyjít na 25 milionů eur

Po konci světového šampionátu v Kataru asi nikoho nepřekvapí, že nadcházející lednové přestupové okno bude nejspíše velkým výprodejem reprezentantů z Maroka. Africká země se postarala o pořádné překvapení na turnaji a podstatná část z této výpravy si hlasitě řekla o kariérní posun. Jedním takovým hráčem je také Youssef En-Nesyri.

Nová palebná síla pro Kladiváře? Sázka na tuto kartu má Moyese vyjít na 25 milionů eur

Podle informací španělského listu Marca a britského listu The Sun se chystá přesun tohoto pětadvacetiletého útočníka z La Ligy do Premier League. Současná akvizice Sevilly je pokoušena ze strany West Hamu, který si umí představit z něj udělat svou hlavní palebnou sílu.

Sevilla větří, že na tomto marockém legionáři může náležitě vydělat, stejně jako třeba na jeho krajanovi Yassine Bounouovi. Podle posledních zpráv ze Španělska a Anglie je účastník La Ligy nakloněn prodeji En-Nesyriho, pokud případný zájemce uhradí 25 milionů eur.

Útočník Sevilly se v národních barvách postaral o vyřazení Portugalska ve čtvrtfinále, kdy tento zápas rozhodl jedinou brankou utkání. Přitom do mistrovství světa v Kataru nezažíval En-Nesyri příliš vydařenou sezónu a mnozí zpochybňovali jeho výkony v La Lize.

To se ale zlomilo na zmiňovaném turnaji, který jej zřejmě výhodně prodá. West Ham se zajímá o nového střelce, protože David Moyes není ještě spokojený s rozložením sil ve své kabině. V létě sice podepsal Gianlucu Scamaccu, ale zároveň panují obavy ohledně dlouhodobých vyhlídek zkušeného útočníka Michaila Antonia.