Arsenal začíná ostře sledované námluvy. Balkánský klenot by mohl po letech v Římě vyslyšet volání

Jméno tohoto srbského záložníka je hojně skloňováno napříč Evropou již delší dobu, ale doposud byl Sergej Milinkovič-Savič loajální vůči Laziu Řím. Nyní se však zdá, že volání z Ostrovů by mohlo být přeci jen vyslyšeno, neboť přichází z tábora lídra tamní nejvyšší soutěže. Arsenal začal ostře sledované námluvy a na jejich konci by rád přivítal tento balkánský klenot na Emirates Stadium.

Arsenal začíná ostře sledované námluvy. Balkánský klenot by mohl po letech v Římě vyslyšet volání

Podle Corriere dello Sport je Milinkovič-Savič vytouženým cílem Arsenalu. Jeho jméno bylo spojováno s celou řadou předních evropských klubů, ale londýnský gigant již oslovil jeho agenta a přispěchal s konkrétní nabídkou, která podle zákulisních informací má být štědrá vůči jeho platovému ohodnocení.

Detaily nabídky nejsou veřejné, ale spekuluje se, že by se srbský reprezentant mohl stát jedním z nejlépe placených hráčů Gunners. Zájem Arsenalu není překvapivý, neboť Milinkovič-Savič se etabloval v jednoho z nejkompletnějších záložníků v Evropě a pro aktuálního lídra Premier League by mohl být nedocenitelnou posilou.

Kouč Arsenalu Mikel Arteta se nikterak netají choutkami posílit svou zálohu, kde v této sezóně zatím využíval především Granita Xhaku a Thomase Parteyho.

Šance bojovat o mistrovský titul však přináší i nutnost rozšířit kabinu o nové kvalitní tváře, které v případě výpadku mohou adekvátně fungovat. V případě příchodu dlouholeté opory Lazia Řím by to zřejmě znamenalo, že by odsunula jednoho z těchto dvou zmiňovaných na lavičku náhradníků.