Předvánoční dárek pro Nádvorníkovo Táborsko? Na jih země se po 7 letech vrací tento srbský střelec...

Celek FC SILON Táborsko, které ve F:NL přezimuje na deváté příčce, ještě před vánočními svátky oznámil příchod významné ofenzivní posily. 

Předvánoční dárek pro Nádvorníkovo Táborsko? Na jih země se po 7 letech vrací tento srbský střelec...

Jeho trikot bude po sedmi letech znovu oblékat pravý křídelník Bojan Dordić. Osmadvacetiletý srbský fotbalista byl doposud hráčem čtvrtého Varnsdorfu, kde však skončil předčasně po konfliktu s trenérem brankářů Radkem Porcalem. Za Táborsko už hrál v sezoně 2015/2016.

K Jordánu přichází střelec, který v minulé sezoně nasázel hned 15 druholigových branek. V aktuálním ročníku nastoupil ve F:NL do devíti zápasů a má na kontě 6 branek. Bojan nakoukl i do o první ligy, a to v dresu Opavy (22 utkání, 2 góly).

Jak zdůvodnil angažování balkánského borce hlavní trenér Roman Nádvorník? "Musíme reagovat na pohyb hráčů v kabině. Naším cílem je posílit útočnou část hry, chceme zvýšit naši produktivitu. Bojan je hráčem, který se střelecky osvědčil ve druhé lize, má něco odkopáno i v první lize. Věříme, že nám pomůže se střílením důležitých branek," uzavřel na webu fctaborsko sám hlavní trenér se zkušenostmi z Žižkova či Příbrami.

Dordiče a zbytek kádru přivítá na startu zimní přípravy druhé lednové pondělí roku 2023.

První zimní posila Sparty? V Praze už se má nacházet tento mladý finský reprezentant z norské Eliteserien...