Real upnul svůj zrak na slovenské eso působící v Neapoli. Může ho mít za 1,5 miliardy

Záložní řady Realu se slovenskou stopou? Dost brzy už možná realita. Novinář Santi Aouna z periodika Foot Mercato hovoří o tom, že Bílý balet upnul svůj zrak na slovenskou záložní ikonu momentálně působící v Neapoli.

Real upnul svůj zrak na slovenské eso působící v Neapoli. Může ho mít za 1,5 miliardy

Neapoli se momentálně skvěle daří. V italské Serii A letos nemá konkurenci a kromě dvou remíz eviduje jen samá vítězství.

Za tento úspěch rozhodně může aktuální složení kádru, který mezi světovou elitou budí velký zájem. Vedení Azzurri již tuší, že udržet všechny nápadníky na uzdě bude velmi obtížné.

„Real Madrid projeví nejpozději v létě zájem o Stanislava Lobotku,“ píše Santi Aouna.

„Hráče si oblíbil zejména manažer Carlo Ancelotti. Předpokládá se, že Neapol zváží nabídky v rozmezí mezi 60-70 miliony eur (1,5-1,7 miliard korun),“ podotýká.

Stanislav Lobotka je základním kamenem kádru Neapole. Letos nastoupil celkem do jednadvaceti zápasů, a i když dal „pouze“ jednu branku a zaznamenal jednu asistenci, jeho úlohy jsou spíše defenzivního rázu.

Realu Madrid v létě odešel Casemiro, a jelikož Kroos s Modricem stále stárnou, nebude se Ancelotti moci na jejich služby spoléhat věčně.