Nezdar s Amerikou nás nezlomil, stejně chceme zlato, zní z kabiny Anglie

Anglii v pátek večer příliš nevyšel zápas s USA (remíza 0:0), od roku 1966 jako tým se navíc neradovala z úspěchu na MS, ba dokonce se od té doby ani nedostala do finále. Tak čím to, že si stále věří na zlato?

Nezdar s Amerikou nás nezlomil, stejně chceme zlato, zní z kabiny Anglie

Dle poslední studie má Anglie na MS v Kataru ten vůbec nejhodnotnější tým. Hráčům jako Bellingham, Rice, Mount nebo Saka má patřit budoucnost a už teď na ně upíná spousta velikánů svůj jestřábí zrak.

Soudě podle této skutečnosti sami mladí reprezentanti věří, že by mohli překvapit už nyní na současně probíhajícím šampionátu. Je ovšem nutné, aby naplno projevili svůj potenciál.

„Amerika nás možná trochu zpomalila, ale rozhodně nezastavila. Měla trochu štěstí, že si s námi rozdělila body, ale takový už je fotbal. Co nám nevyšlo dnes, to nám vyjde zítra,“ sdělil médiím sám talentovaný záložník Rice.

„Na tomto šampionátu jsme se sešli v opravdu silném složení a každý z nás může něčím překvapit. Když se nám podaří vykřesat maximum z našeho potenciálu, pak jsme rozhodně jedním z největších adeptů na celkové vítězství,“ řekl třiadvacetiletý záložník pro Channel 4 Sport.

„Kdyby hlavním cílem nebylo zlato, nemuseli bychom se ani účastnit. Jenže my věříme tomu, že máme ten nejlepší tým. Věříme tomu, že teď je náš čas. Jakmile jednou vyhrajeme, opět se bude o Anglii mluvit jako o fotbalové velmoci. A když se podíváte na talent, jakým oplýváme, tak na to určitě máme,“ doplnil hráč, jenž na klubové úrovni hájí barvy West Hamu United.