Transferový boulevard: Arsenal hodlá posílit ofenzívu, Chelsea opět v dostizích o Rice. A kde skončí Ronaldo?

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: Arsenal hodlá posílit ofenzívu, Chelsea opět v dostizích o Rice. A kde skončí Ronaldo?

Britská média (Times, Sun, Telegraph) po úterním rozvázání kontraktu mezi Manchesterem United a Cristianem Ronaldem spekulují o dalších možnostech portugalské superhvězdy. Podle různých informací by Ronaldo mohl zůstat na ostrovech buď v Newcastlu nebo Chelsea, nebo se naopak přesunout za exotickým angažmá (Al-Nasr nebo Inter Miami).  

Telegraph informuje, že pokračující neústupnost Declana Rice podepsat nový kontrakt s West Hamem což snižuje jeho cenu, a s nabídkou okolo 75 milionů liber se údajně v létě do hry o záložníka hodlá zapojit Chelsea.

Inter Milán dle informací webu HITC má na seznamu skautovaných posil levého beka Fulhamu Antoneeho Robinsona, který aktuálně figuruje v základní sestavě Spojených států na mistrovství světa v Kataru.

Football Insider tvrdí, že Alex Oxlade-Chamberlain zvažuje, že by se po vypršení svého kontraktu v Liverpoolu, k čemuž by mělo dojít na konci této sezóny, vrátil do Southamptonu, kde jako hráč vyrostl.

Zástupci Tottenhamu podle informací CalcioMercato vyjednávají v Itálii o možném transferu ukrajinského ofenzivního hráče Atalanty Bergamu Ruslana Malinovského. 

Americký křídelník Chelsea Christian Pulišič zvažuje podle webu 90min, že opustí Chelsea, kde ani pod Grahamem Potterem zatím nedostává pravidelnou příležitost a jeho další fotbalové kroky by mohly vést do Itálie, kde má mít zájem Inter Milán a Juventus   

Arsenal podle deníku Sun zvažuje, že se už v zimě pokusí podepsat jedenadvacetieletého ofenzivního hráče Palmeiras, Danila. Dalšími alternativami ofenzivního posílení Gunners je duo Mudryk (Šachtar Doněck) - Gakpo (PSV Eindhoven).

Osmadvacetiletý nizozemský útočník Memphis Depay podle zdrojů Mirror prohlásil, že svou nejbližší budoucnost nespojuje nutně s Barcelonou. Toto prohlášení pak mělo posílit zájem Manchesteru United podepsat holandského ofenzivního hráče.