Ronaldo mrtvým mužem? V Manchesteru uvažují nad ukončením jeho smlouvy

Cristiano Ronaldo neprožívá po návratu do Manchesteru United zrovna povedené chvíle. Dlouho je znát, že vazba mezi těmito dvěma velkými fotbalovými subjekty není dobrá. Ronaldo nedávno zkritizoval přístup nizozemského kouče Ten Haga, a jak se zdá, jeho dny jsou opravdu sečteny. Vedení údajně uvažuje nad předčasným ukončením smlouvy. 

Ronaldo mrtvým mužem? V Manchesteru uvažují nad ukončením jeho smlouvy

Jeden z nejlepších fotbalistů fotbalové historie si nedal pozor a pustil pusu na špacír během rozhovoru s předním britským hlasatelem, novinářem a spisovatelem Piersem Morganem. 

Přímo v jeho pořadu Morgan´s TalkTv zkritizoval Cristiano Ronaldo jak hráče, vedení klubu, tak také manažery v jeho minulosti i současnosti. Periodikum The Athletic jen před pár hodinami vyrukoval s tím, že Manchester United si jednání své legendy nenechá líbít. Údajně jsou připravovány patřičné právní kroky k tomu, aby byla smlouva Cristiana Ronalda předčasně ukončena. 

Cristiano Ronaldo je i dle svých slov v United nespokojen. A jasno má i jeho bývalý spoluhráč Garry Neville, který proti Ronaldovi sice nezbrojí, ale je mu jasné, že se jeho budoucnost v United nadále rozvíjet nebude. ,,Ne, nemyslím si, že se chce vrátit. Neudělal by tento rozhovor, kdyby se chtěl vrátit. Věděl, že to přinese mediální zájem a bude to konec jeho kariéry v Manchesteru United," zmínil se pro The Sun Garry Neville.  

Ronaldo poslední dva zápasy Rudých ďáblů vynechal. A jak se zdá, pravděpodobně vynechá i ty další. Přitom mu smlouva má končit až v létě příštího roku.