Hvězda Paříže je asi jen vlhkým snem. Tento produktivní kanonýr je pro Manchester United mnohem reálnější...

Slovutný Manchester United se bude ze známých důvodů v následujících dvou přestupových oknech poohlížet po nové palebné síle. S kým je momentálně v této souvislosti spojován?

Hvězda Paříže je asi jen vlhkým snem. Tento produktivní kanonýr je pro Manchester United mnohem reálnější...

Britský list Mirror uvedl, že by bylo vedení United schopno zaplatit až 150 milionů liber za Kyliana Mbappého, s tím, že by pro obra z Old Trafford nemusela být problém ani mzda ve výši 500 000 liber týdně.

Druhou otázkou však je, zdali by to vůbec perspektivního francouzského reprezentanta z Parku princů zajímalo. Tým z rudé strany Manchesteru je přeci jen bez titulu od ukončení éry Sira Alexe Fergusona, nic se na tom nezmění ani v nejbližší době a navíc ani nefiguruje v Lize mistrů.

Mnohem reálnější by mohl být příchod třiadvacetiletého nigerijského reprezentanta Victora Osimhena z Neapole, která momentálně vládne celé Serii A bez porážky a s luxusním osmibodovým náskokem na AC Milán.

Rychlonohý rodák z Lagosu, který má na mezinárodní úrovni bilanci 15 tref ve třiadvaceti vystoupeních, působí v Serii A třetí sezonu. Aktuálně v ní je na 33 gólech, s tím, že devět branek v tomto ročníku nastřílel v rámci deseti pobytů v základní sestavě, což není na italské prostředí vůbec zlé.

Pod Vesuvem by navíc byli ochotni o prodeji bývalého forvarda Wolfsburgu, Lille i Charleroi jednat. Pro ostrovního zájemce by však nebyl úplně nejlevnější.

Dvojnásobný mistr Apeninského poloostrova si produktivního kanonýra pořídil za 70 milionů eur a vzhledem ke kontraktu až do 30. června 2025 by ohledně sumy určitě níž nešel, spíše naopak. 

Ramos prolomil mlčení a popsal, jak se cítí, když přišel o možnost startovat na svém pátém mistrovství světa...