Nechtěný Pulišić? Z Itálie se ozývá vysvoboditel, ale má to hned několik překážek

V posledních týdnech se na Ostrovech stále častěji řeší budoucnost amerického útočníka Christiana Pulišiće. Vše nasvědčuje tomu, že se na Stamford Bridge nedočká adekvátního herního vytížení, a tak se objevují někteří zájemci, kteří by mu mohli místo v základní sestavě poskytnout. Jedním z nich je Inter Milán, avšak tomuto přesunu brání hned několik překážek.

Nechtěný Pulišić? Z Itálie se ozývá vysvoboditel, ale má to hned několik překážek

Podle britského listu Daily Star by se Blues nebránili jeho uvolnění, pokud opačným směrem přijde adekvátní nabídka. Někdejší tvář Borussie Dortmund se stále nachází ve věku, který je pro mnohé atraktivní. Čtyřiadvacetiletý talent se však v Londýně nedokázal prosadit a nepomohla ani výměně trenéra.

Inter Milán podle webu Tuttosport zvažuje si hráče vyzkoušet a zájem má primárně o hostování, což se anglickému majiteli příliš nezamlouvá a raději by preferoval trvalý přesun. V případě Nerazzurri o to více, když lační po zisku tamního klenotu Lautara Martíneze.

Slavný italský celek ze San Sira projevil snahu se domluvit již během lednového přestupového okna a do karet mu nahrává i fakt, že Pulišić v létě vstoupí do posledního roku svého kontraktu s Chelsea. Ta se rozhodně nebrání hráče tímto směrem vyslat, ale bude taktéž na Interu, s jakou nabídkou přijde, neboť Blues jasně deklarovali, že za každou cenu místo v kabině vytvářet nebudou.

Svou roli by v tom mohlo sehrát i vystoupení hráče na světovém šampionátu v Kataru. V národních barvách se totiž Pulišićovi dlouhodobě daří, což by mohlo vyvolat diskuzi na téma ceny a možnosti dát mu na Stamford Bridge případně ještě jednu šanci.