Ronaldo představil dva scénáře, za kterých ukončí kariéru

Užívejme si Cristiana Ronalda, dokud ještě můžeme. Pán čas je totiž neúprosný k nám všem a každého z nás jednou dožene. Slavnou portugalskou hvězdu už dost možná po tomto mistrovství světa…

Ronaldo představil dva scénáře, za kterých ukončí kariéru

Cristiano se momentálně pohybuje po tenkém ledě, minimálně co se týče toho klubového dění. Po interview, které podstoupil s Piersem Morganem, se zjistilo, že ho vedení Manchester United vlastně nerespektuje, na což klub zareagoval tak, že hráči v lednu dovolí odejít.

Jakákoliv další kariérní změna není v tomto věku ovšem vyloženě lehká, a pokud chce Ronaldo hrát Ligu mistrů, musí doufat, že o něho nějaký velký zájemce ten zájem vůbec projeví. To ale doposud vyloženě nevypadá…

„Uvidíme, jak to dopadne. Všechny potřebné věci budu s vedením United řešit po skončení mistroství světa,“ informovala slavná značka CR7 veřejnost prostřednictvím obrazovek BT Sport.

„Miluji Manchester, všichni to ví, ale to, jak se ke mně určití lidé chovají, je nepřípustné vůči mému postavení. Tohle se musí vyřešit, ale nebude to hned, nejdříve po MS,“ zopakoval.

A jak je to s tím koncem kariéry? „Řeknu vám to zcela upřímně. Pokud by se nám náhodou teď podařilo vyhrát MS v Kataru, tak rovnou pověsím kopačky na hřebík, protože by to byla zlatá tečka za mou kariérou. Již bych si neměl co dokazovat,“ řekl Ronaldo.

„Pokud bychom ale nevyhráli, tak budu pokračovat do svých čtyřiceti a pokusím se ještě získat nějakou trofej. Až mi bude ale 40, tak to zabalím. Myslím si, že čtyřicítka je dobré číslo,“ deklaroval.