Son touží po trofejích, Paris SG a Real Madrid mu mají nabízet cestu, jak si na ně sáhnout!

Korejský reprezentant se v dresu Tottenhamu i díky minulé sezóně, kdy nastřílel dvaadvacet gólů a spolu se Salahem získal titul krále střelců Premier League - stal světovou superhvězdou, ve třiceti letech mu ovšem stále chybějí výhry a tituly. A zvažuje tak prý odchod od Spurs.  

Son touží po trofejích, Paris SG a Real Madrid mu mají nabízet cestu, jak si na ně sáhnout!

Real Madrid má váhat, zda li dát požadovaných osmdesát milionů liber za třicetiletého útočníka, Paris Saint-Germain do toho jde. Tak zní zpráva španělského deníku El Nacional, který z korejského křídelníka Heung Son-mina dělá jedno z nejžhavějších jmen letního přestupového trhu. O které by se měli pobít giganti. Prezident PSG Nasser Al-Khelaifi se s jihokorejským křídelníkem hodlá setkat během nadcházejícího mistrovství světa v Kataru, na Santiagu Bernabeu má podle El Nacional probíhat o Sonovi intenzivní diskuse na linii Ancelotti - Perez.

Jihokorejský reprezentant, který je ve svém klubu - stejně jako v korejské reprezentaci směrem k mistrovství světa v Kataru (kde je ovšem jeho start kvůli zranění v obličeji ohrožen) - naprosto klíčovou postavou, hodlá podle El Nacional  začít nové dobrodružství a opustit Londýn, kde strávil již osm sezon. Podle novinářů je oblíbenec fanoušků Spurs unaven z toho, že nevyhrává žádné trofeje, a proto je odhodlaný přestoupit do klubu, který mu je zaručí. Paris Saint-Germain i Real Madrid by mu možnost “polaskat” se s pohárem dozajista poskytly. 

Paris Saint-Germain je rozhodnutý pokusit se dlouhodobě fungující spolupráci Kane-Son přerušit a nabídku (odhadovanou na výše zmíněných 80 milionů liber) poslat, přičemž hodlají využít fakt, že Sonovi končí v roce 2025 smlouva. V Realu má mít ohledně ceny pochyby Florentino Perez, který by si představoval za třicátníka menší transferovou částku. Zároveň jej ovšem prý láká možnost sáhnout si na bohatý trh Jižní Koreje, který by se před Realem v případě podpisu Sona okamžitě otevřel.