Další zbrojení Spurs? Conte má v merku tři jména ze Serie A, která chce v lednu přivést do Londýna

Londýnský Tottenham nechce polevovat ve snaze posílit svůj kádr natolik, aby mohl být konkurenceschopný vůči největším ostrovním gigantům. Již v létě Kohouti utratili okolo 150 milionů liber, navíc příliš neprodávali, takže čisté výdaje se pohybovaly okolo 120 milionů liber. Nyní podle webu Thehardtackle identifikoval italský stratég trojlístek jmen, které by chtěl v lednu přivést do Londýna.

Další zbrojení Spurs? Conte má v merku tři jména ze Serie A, která chce v lednu přivést do Londýna

Trojlístek jmen byl v zákulisí Spurs skloňován se slůvkem „alespoň“, což signalizuje, že by mohlo být posilování výrazně větší. Antonio Conte i nadále vyvíjí tlak na vedení Tottenhamu, aby vyslyšelo jeho přání adekvátně posilovat kádr v každém přestupovém okně.

Své žádosti zintenzivnil především po ztrátách s Manchesterem United a Newcastlem. Podle webu Thehardtackle je prioritou přivést nového střelce, záložníka a všestranného obránce. Conte pak věří, že se mu podaří další dobrý tah jako před rokem v lednu, kdy podepsal Rodriga Bentancura a Dejana Kulusevského.

Seznam možných hráčů měl být předložen výkonnému řediteli Fabiu Paraticimu, který k němu neměl výhrady a podpořil tak trenéra ve snaze zvýšit kvalitu Kohoutů. Z Inter Milán má být lákán všestranný obránce Alessandro Bastoni, v případě útočníka je s přesunem do Londýna spojován Tammy Abraham. V táboře Římanů má být pak loupeno hned dvojitě, neboť lákavý je také záložník Nicolò Zaniolo.