Xavi větří zkušenosti za nulový peníz. Proč by tomuto kroku PSG asi příliš nezatleskalo?

Katalánský gigant stále nemá vyřešenou svou finanční situaci, přestože během letního přestupového okna se zdálo, že hluboko do kapsy na Camp Nou rozhodně nemají. Některé nákladnější investice by však neměly mást fanoušky, protože jak se zdá, Xavi se na hráčském trhu i nadále soustřeďuje na zboží, které by mohl do svých řad zlákat za nulový peníz.

Xavi větří zkušenosti za nulový peníz. Proč by tomuto kroku PSG asi příliš nezatleskalo?

Podle španělského reportéra Alberta Rogeho má Barcelona spadeno na francouzského reprezentanta N´Gola Kantého. Zkušenému záložníkovi vyprší příští léto smlouva na Stamford Bridge a londýnská Chelsea se nikterak netají tím, že s ním již nadále nepočítá.

Katalánský obr by toho rád využil ve svůj prospěch a schopného středopolaře zlákal zdarma. Tento tah ale nebude příliš vonět PSG, které již několik týdnů zvažuje, že by se o jeho služby také přihlásilo. Barcelona vidí v Kantém možnou náhradu za Sergia Busquetse, jehož forma výrazně klesá.

Blaugrana se mohou se svou dlouholetou oporou rozloučit již v létě, neboť i jemu končí platný kontrakt. Ve svých čtyřiatřiceti letech by se mohl začít porozhlížet po novém zaměstnavateli, neboť se očekává, že na Camp Nou mu poději a dají sbohem.

Vidle do plánu Barcelony i PSG by mohl ještě vhodit samotný Kanté, o kterého sice Blues již příliš nestojí, ale on sám se vyslovil, že by v Londýně rád pokračoval. Do karet mu ale moc nenahrává momentální zranění a fakt, že si letos na světovém šampionátu v Kataru nezahraje.