Má se Courtois bát o svůj flek? Ancelotti identifikoval tři gólmany, kteří mají zvýšit konkurenci

Belgický reprezentant Thibaut Courtoise se etabloval do role jednoho z nejlepších brankářů světa. O svých kvalitách přesvědčoval zápas co zápas nejen v barvách Chelsea či Atlética, ale od roku 2018 je neochvějnou jedničkou Realu Madrid. Jeho příchod na San Bernabéu odnesl kostarický legionář Keylor Navas, ale Bílý balet rozhodně neudělal špatný tah, když mu důvěřoval. V této sezóně však Courtois již několik zápasů vinou zranění vynechal, proto se Carlo Ancelotti začíná porozhlížet po dalším gólmanovi.

Má se Courtois bát o svůj flek? Ancelotti identifikoval tři gólmany, kteří mají zvýšit konkurenci

Ve svých třiceti letech toho má belgická reprezentační jednička ještě mnoho před sebou, ale Real Madrid musí myslet i na zadní vrátka. Pokud by mu Courtois dlouhodobě vypadal ze sestavy, k dispozici má pouze Andriye Lunina, který moc herní praxe neposbíral.

Podle španělského listu Diariogol chce italský stratég otázku zvýšení konkurence ve svém týmu vyřešit již během ledna a na svém seznamu má hned tři možnosti, jak toho docílit. Kartami by mohlo zamíchat ještě blížící se mistrovství světa v Kataru, kde by mohl někdo zazářit podobně jako třeba Keylor Navas v roce 2014 na MS v Brazílii.

Na již zmíněném seznamu posil mají být podle tohoto zdroje z Pyrenejského poloostrova Jeremías Ledesma z Cádizu, nebo třiadvacetiletý objev Porta Diogo Costa, v neposlední řadě pak vysoce hodnocený talent Dinama Záhřeb Dominik Livaković. Chorvatský již delší dobu čeká na svou první zahraniční anabázi a v jeho rodné zemi je často spojován se zvučnými evropskými adresami. Tentokrát jeho jméno skloňují ve Španělsku a zmiňují možný přesun do La Ligy.