Chytí se do sešívaných sítí Chytil a stane se spoluhráčem Ousoua? A co třetí pražská mise kariéry Stanciua?

V souvislosti se Slavií se v průběhu podzimu řešilo možné posílení na dvou postech - jednak v útoku, který by mohl být produktivní ještě více a jednak v záložní řadě, jíž už nějakou dobu chybí i kvůli nemalé marodce typický špílmachr a tvůrce hry.

Chytí se do sešívaných sítí Chytil a stane se spoluhráčem Ousoua? A co třetí pražská mise kariéry Stanciua?

Pokud jde o ofenzivní řadu, magazín Žongl zmiňuje údajný sešívaný zájem o třiadvacetiletého forvarda Sigmy Olomouc Mojmíra Chytila, který aktuálně prožívá svůj nejgólovější ročník v lize.

Na nejvyšší úrovni se pohybuje mladý svěřenec Václava Jílka pátou sezonu a dosavadních 97 vystoupení se mu podařilo přetavit v 19 přesných zásahů a 9 gólových asistencí.

Trenérský štáb z Hané ho opakovaně chválil a tandem Chytil - Růsek považuje za jednu z nejnebezpečnějších útočných dvojic soudobé FORTUNA:LIGY.

Chytil už v minulosti sbíral ostruhy také v Pardubicích, které stále hrají domácí zápasy v Ďolíčku. Vršovice už tak zná a možný příchod do tamní Fortuna arény by pro něj byl nepochybně velkou šancí.

Co se týče naťuknutého mozku hry, možná trochu překvapivě se znovu skloňuje jméno rumunského reprezentanta Nicolae Stanciua, který už má za sebou hned dvě pražské štace.

Do české metropole se už jednou vracel po ne až tak vydařeném angažmá v Al Ahli a nyní by se mohl scénář opakovat. Jen s tím rozdílem, že tentokráte by tak učinil z čínského Wuhanu Three Towns, za který si dosud připsal 8 branek a stejný počet asistencí.

I když má smlouvu až do 31. prosince 2024 a je mnohem lukrativnější, než v Edenu, o sešívaném "S" vždy mluvil v rozhovorech (na rozdíl od Sparty) moc hezky.

Pakliže by tedy existovala alespoň nějaká malá šance na jeho návrat, Jaroslav Tvrdík s Jiřím Bílkem by jistě udělali vše pro to, aby své květnové třicáté narozeniny opět oslavil ve strukturách jejich značky.

Reálnější a mnohem levnější variantou je však přeci jen Chytil.

Vymění Priskeho za Hapala? Panák by údajně kvůli zájmu Baníku mohl po čtyřech letech opustit Spartu