Po Slavi na sobě máme velkou skvrnu a je potřeba ji smýt, burcuje Nørgaard. Ultras Sparty prý ale nebudou fandit

Věděli jste o tom, že Sparta už nedokázala vyloupit západočeskou Doosan arénu více než 11 let? Na plzeňském území to letenskému "S" v posledních sezonách evidentně nejde...

Po Slavi na sobě máme velkou skvrnu a je potřeba ji smýt, burcuje Nørgaard. Ultras Sparty prý ale nebudou fandit

Dvanáctinásobný mistr Česka, který čeká na ligové prvenství již od roku 2014, navíc nepojede na neoblíbené území nijak dobře naladěn. zatím naposledy totiž vyhořel v Edenu poměrem 0:4.

"Po zápase se Slavií máme na sobě velkou skvrnu a je potřeba ji smýt. Musíme se podívat do zrcadla a hrát mnohem lépe, než jsme hráli naposledy. Není možné, aby se to opakovalo," burcoval rudkou kabinu asistent Thomas Nørgaard, jehož slova nabídl sparťanský Twitter účet.

Hosté z metropole se navíc podle všeho nebudou moci spolehnout ani na obvykle velkou fanouškovskou podporu. Spolek Ultras Sparta totiž vyzval všechny příznivce míří na výjezd k bojkotu...

"Info k zápasu v Plzni: tento zápas bude bez fandění a věšení vlajek v sektoru. Do odvolání se nebude používat chorál Sparta Praha šampion na domácích a venkovních zápasech," zaznělo na Facebooku Ultras Sparta.

Jen čtyři dny po výjezdu do Štruncových sadů odehraje celek Briana Priskeho odloženou domácí dohrávku s dvanáctým Slováckem. A pokračující slabší podpora fanoušků by se mu do krámu určitě moc nehodila.

Vyhazovat nejlepšího českého trenéra současnosti? To fakt ne, ubezpečil Tvrdík a zmínil pohárový rekord Slavie