Arnautovič na Old Trafford? Neville jen rezignovaně kroutí hlavou. Keane dodává, že bez posil to na TOP 4 stačit nebude

Slovutný Manchester United rozjel nový ročník Premier League překvapivou domácí porážkou s Brightonem, který dokázal triumfovat na Old Trafford po sakra dlouhých 113 letech.

Arnautovič na Old Trafford? Neville jen rezignovaně kroutí hlavou. Keane dodává, že bez posil to na TOP 4 stačit nebude

Podle odborníků se Erikem ten Hagem vedení rudí ďáblové zatím nedostatečně posílili. Christian Eriksen, Lisandro Martínez i Tyrell Malacia prý nestačí. Tím spíš, že dvacetinásobný šampion Anglie pořád může přijít o Cristiana Ronalda...

"První věc, kterou uděláte, když zazvoní telefon Manchesteru United, je, že odmítnete nabídku. Realita je taková a po nedělní prohře s Brightonem se proti sobotě vyjednávací pozice United ještě zhoršila. To je pro tým velký problém," uvedl Gary Neville, který ve své době absolvoval na rudé straně Manchesteru sedmnáct soutěžních ročníků.

Jednoznačně nekvituje ani avizovaný příchod třiatřicetiletého rakouského forvarda Marka Arnautoviče, jenž hrál v posledních třech letech čínskou Super League i italskou Serii A. A to i navzdory tomu, že když před třicítkou působil na ostrovech v barvách Stoke City i West Hamu, branky střílel.

"Mám komentář ke všemu na světě, kromě informace, že Manchester United podepsal Marka Arnautoviče. K tomu nemám co říct. Podobné přestupy se dějí znovu a znovu. Už se ani nerozčiluji," kroutil hlavou jeden z žáků Sira Alexe Fergusona.

Momentálně se v kuloárech spekuluje o několika nových tvářích včetně Leroye Saného, Fabianu Ruizovi nebo Frenkie de Jongovi, nicméně jistého není nic. "Pokud v příštích několika týdnech získají posily, o něž se snaží, mohou hrát v první čtyřce Premier League. V tuhle chvíli bych to tak ale neviděl," přidala se k Nevilleovi další výrazná postava v historii United Roy Keane.

Zdroj: TribalFootball