Překvapení, nebo dokonce šok? Chelsea má být v kontaktu s barcelonskou dvojicí Aubameyang - Depay

Mohl by se ofenzivně laděný rychlík Pierre-Emerick Aubameyang vrátit hned po roce do Premier League? Chelsea by prý o to senzačně stála a to i navzdory jeho ne až tak perspektivním čísle v rodném listu.

Překvapení, nebo dokonce šok? Chelsea má být v kontaktu s barcelonskou dvojicí Aubameyang - Depay

Italský přestupový expert Fabrizio Romano reportoval, že na katalánském Camp Nou čekali na nabídku od jiného týmu v souvislosti s "Aubou" několik dní.

Nakonec se měli přihlásit Blues ze Stamford Bridge a kromě gabonského forvarda s minulostí v Borussii Dortmund je má zajímat také nizozemský štírek Memphis Depay.

Sám třiatřicetiletý útočník, který v Premier League operoval v barvách konkurenčního Arsenalu, dobře ví, že s příchodem Roberta Lewandowského z něj útočník číslo 1 nebude a základní sestava by se mu mohla vyhýbat.

Thomas Tuchel z Chelsea zase potřebuje přivést do britské metropole přímou náhradu za belgický tank Romelua Lukaka, což dává zase o něco větší smysl.

Protože má Barca své finanční trable, Aubameyang by jí mohl pomoci ulehčit také z ekonomického hlediska a to ohledně mzdového účtu. Střelec sice přišel do LaLigy s velmi nízkou mzdou, nicméně v této sezoně 2022/2023 má podle dohody narůst.

Zdroj: TribalFootball