V Ďolíčku připouští, že to ve Slezsku může být nervózní. Podle Haška se musí klokani soustředit výhradně na sebe...

S jakými očekáváními jdou do nevyzpytatelné baráže o udržení elitního postavení zástupci Bohemians Praha 1905? Za vršovický soubor promluvil před prvním měřením sil v Opavě asistent trenéra Ivan Hašek...

V Ďolíčku připouští, že to ve Slezsku může být nervózní. Podle Haška se musí klokani soustředit výhradně na sebe...

"Je to první zápas, který může být nervózní. Musíme se hlavně soustředit na nás samotné, pokusit se v prostředí soupeře vstřelit nějaký gól a předvést dobrý výkon, abychom na něj mohli v neděli navázat," uvedl člen realizačního týmu klokanů.

Kouč se pokusil poodkrýt i nejsilnější stránky soupeře, se kterým se utká před domácím publikem i v neděli. "Směrem dopředu disponuje Opava šikovnými hráči. Pokud dostanou prostor, umí udržet balon ve vlastním moci a jsou nebezpeční. Zároveň se ale soupeř umí prosadit po standardních situacích," podotkl na bohemians.cz Hašek.

Favoritem jsou Puškáč, Krch, Květ, Chramosta a spol. a potvrdit by to měli v obou zápasech doma i venku. Recept na úspěch jim navíc dala před pár dny Vlašim, která slezský soubor přetlačila poměrem 3:1.

"Dalo by se říct, že je to jeden sto osmdesáti minutový zápas. Je potřeba na tohle myslet. I kdyby se měla na začátku stát nějaká chyba, bude dostatek času ji napravit a vývoj zvrátit. Je potřeba, abychom byli trpěliví a udělali maximum pro úspěšný konec," uzavřel na stránkách bohemians.cz spolupracovník Jaroslava Veselého, jenž v průběhu jara nahradil u kormidla Luďka Klusáčka.

Jak se píše nový mistr? Vyktorya Plzeň? Drahé lístky na Španěly? Odvolají poslance ANO z vedení FAČR?

Zdroj: bohemians.cz