Konečně zjistil, že taky umí chytat, střílel si ze zkušenějšího kolegy Valeše zelenobílý Květ

Klokanůmm z Vršovic se proti Zlínu daří a nejinak tomu bylo také ve třetím kole nastavby. Zelenobílý soubor vyloupil moravskou Letnou po výsledku 4:1, na čemž se podílel také expříbramský středopolař Roman Květ.

Konečně zjistil, že taky umí chytat, střílel si ze zkušenějšího kolegy Valeše zelenobílý Květ

Ten však úspěšnou sérii proti ševcům nijak zvlášť nevnímá. "Osobně na tyhle statistiky moc nevěřím. Každé utkání je odlišné a specifické. Jsem rád, že jsme statistiku potvrdili a odvážíme si tři body. Jsme ohromně rádi, že se nám konečně podařilo vyhrát," mnul si ruce čtyřiadvacetiletý fotbalista.

Ke třem bodům mimo jiné vedla zodpovědná a náročná hra. "Drželo se nás i štěstí, protože se nám povedlo vstřelit takové góly, které normálně nedáváme," podotkl na bohemians.cz Květ a pokračoval dobře naladěn.v "V tomto utkání nám do branky spadlo snad vše. Těší nás, že se k nám štěstí jednou přiklonilo. V několika situacích nás podržel Roman Valeš, který zneškodnil několik šancí soupeře. To je rovněž pozitivní věc. Nejen pro tým, ale i pro něho samotného. Konečně zjistil, že taky umí chytat. To je pochopitelně řečené s nadsázkou," usmíval se borec, jehož celku stále ale velmi reálně hrozí baráž o udržení.

Pořád je však šance odebrat se na příčku, která bude znamenat klid. "Tři body nám pomůžou nejen v tabulce nadstavby, ale i psychicky. Pořád existuje šance se vyhnout baráži, samozřejmě za předpokladu, že zvládneme i dva zbývající duely s Jabloncem a Karvinou. Větší hodnotu mají tři body asi z pohledu té psychiky. Ukázali jsme si, že umíme vyhrávat a dávat góly. Věřím, že tyhle tři body v úterý potvrdíme," burcoval vršovickou kabinu spoluhráč Chramosty, Jindřiška a spol.

Důležité zápasy mám rád, ale ne v Ostravě. Baník je velmi specifický, je to tam vždy řežba, tvrdí Ševčík

Zdroj: bohemians.cz