Na Žižkově jsem působil a mrzí mě, že Viktoria zřejmě ze soutěže sestoupí, lituje šéf Dukly

Dukla si ve FNL připsala druhý tříbodový zisk za sebou, když na Julisce obracela zápas s beznadějně poslední Viktorií Žižkov a byť zůstala sedmá, na třetí Spartu B už ztrácí jen čtyři body, což není sedm kol před koncem žádný velký rozdíl.

Na Žižkově jsem působil a mrzí mě, že Viktoria zřejmě ze soutěže sestoupí, lituje šéf Dukly

Za dejvický tým, který vyhrál na střely na bránu (6:4) i držení míče (52:48) skórovali Kovernikov, Kozel a Souček, jenž pojistil výsledek po hodině hry z pokutového kopu.

Branka hostujícího Batioji tak vůbec nic neznamenala a Žižkov, jenž se před pár dny zbavil kouče Martina Pulpita, vedl pouhých šest minut. "Složitý zápas. Byli jsme v roli, kdy od nás každý očekával, že vyhrajeme, protože Žižkov je poslední. Všichni navíc víme, že se nám doma bohužel moc nedaří. Naštěstí jsme to ale zvládli," ulevil si Bohuslav Pilný, jehož slova vyšla na stránkách fkdukla.cz.

"Dostali jsme první gól ze standardky, což už je taková naše klasika. Díky bohu jsme hned vyrovnali a pak rychle po pěkné akci i skóre otočili. V kabině jsme si řekli, že to teď bude o třetím gólu a že ho musíme dát my. To se stalo, i když nám možná chyběla ještě definitivní pojistka na 4:1. Vždycky je cenné potvrdit výhru z venku. O to víc ale teď můžeme litovat ztracených bodů z předešlých zápasů. Jsem rád za vítězství," přiznal stratég ambiciózní Dukly.

"Na druhou stranu na Žižkově jsem působil a mrzí mě, že Viktorka zřejmě ze soutěže sestoupí. Čeká nás každopádně ještě sedm zápasů, kdy máme šanci zabojovat o co nejlepší umístění," uzavřel na fkdukla.cz nadřízený Rady, Pázlera, Šebrleho a spol.

Zdroj: fkdukla.cz