Šilhavého obrovsky uznávám, vnímám, jaký je to člověk, hlásí Petrášek a přeje si jeho setrvání u kormidla

Protože se Tomáši Petráškovi na klubové úrovni daří, stoper Rakówa mohl být v poslední době smutný pouze ze skutečnosti, že se českému národnímu mužstvu nepodařilo probojovat na světový šampionát do Kataru.

Šilhavého obrovsky uznávám, vnímám, jaký je to člověk, hlásí Petrášek a přeje si jeho setrvání u kormidla

"Byl jsem rád, že jsem se do národního týmu po zranění vrátil. I když je program nabitý, pokud zavolá reprezentace, síly najdete vždycky. Hrát za národní tým, to byl vždycky jeden z mých snů a cílů. Je pravda, že když jsme prohráli se Švédy, tak byl smutek obrovskej. Další zápas ve Walesu jsme ale dokázali odehrát se ctí," upozornil na stránkách sport.cz zkušený defenzivní specialista, jenž už se pohybuje v polském prostředí řadu let a po ovládnutí třetí i druhé polské ligy není se svým mužstvem útočí na titul v Ekstraklae.

Již nějakou dobu se v médiích přetřásá další budoucnost šedesátiletého Jaroslava Šilhavého a jeho realizačního týmu. Chtěl by ho mít v reprezentaci i nadále, nebo by před startem nového ročníku Ligy národů sáhl pro novou krev?

"Trenér dostal podporu od lídrů týmu a myslím, že si ji zaslouží. Já Šilhavého obrovsky uznávám, a nejen kvůli tomu, že mi právě on dal šanci. Vnímám, jaký je to člověk. Samozřejmě, že po neúspěchu reprezentace to padá na hlavu trenéra, ale já stojím za ním. Rozhodnutí, zda bude pokračovat, ale nezáleží na mě a sám jsem zvědavý, jak to rozhodnou," uzavřel na sport.cz rodák z Rychnova nad Kněžnou, jenž premiérově nakoukl do národního mužstva v roce 2020.

FIFA zvažuje fotbalovou revoluci. Zápas by už netrval 90 minut!

Zdroj: sport.cz