Jaký je polský sudí, který odřídí šlágr v Doosan aréně? Petrášek vzkázal hráčům Viktorie a Slavie následující...

Blížící se nedělní bitvu ve Štruncových sadech mezi první Plzní a druhou Slavií bude řídit polský rozhodčí Pawel Raczkowski.

Jaký je polský sudí, který odřídí šlágr v Doosan aréně? Petrášek vzkázal hráčům Viktorie a Slavie následující...

Osmatřicetiletý varšavský rodák jenž patří do společnosti FIFA již devátý rok v řadě, tak naváže na svého kolegu Szymona Marciniaka, jenž nedávno rozhodoval derby slavných pražských "S".

Sudího zná i český reprezentační stoper Tomáš Petrášek z o primát bojujícího Rakówa. Co vše na jeho konto prozradil?

"Je hodně komunikativní, nic dalšího speciálního si v souvislosti s ním nevybavuji, ale nepochybujte o tom, že bude dobře připravený," citoval web sport.cz slova někdejšího zadáka Hradce, Žižkova či Slavoje Vyšehrad, jenž už působí na polské scéně dlouhé roky.

Čemu by se měli hráči Viktorie a Slavie vyvarovat? Vadit by mohla například přehnaná gesta. "Na mávání rukama i další gesta nesouhlasu by si měli dát fotbalisté pozor," doplnil na sport.cz Petrášek.

Ten je přesvědčen o tom, že Raczkowski odvede v Doosan aréně stejně dobrou práci jako Marciniak v Edenu. "Co mám informace, tak FAČR má v Polsku smlouvu na obsazení tří zápasů a určitě dostane tu nejlepší kvalitu," uzavřel na sport.cz vytáhlý střední obránce.

V Plzni ještě bez Ševčíka. Sešívaní trenéři se budou snažit udržet tým na uzdě a spoléhat na mentální sílu i odolnost

Zdroj: sport.cz