Zamíří Ronaldo za velkou louži a za Beckhamem? Italská média tvrdí, že jednání jsou pokročilá

Italská média tvrdí, že Ronaldo již vede pokročilá jednání o přestupu do MLS, přičemž hlavním cílem je Inter Miami FC Davida Beckhama. Ronaldo by se tak mohl připojit k celé řadě superhvězd, které v posledních sezónách přestoupily do MLS.  

Zamíří Ronaldo za velkou louži a za Beckhamem? Italská média tvrdí, že jednání jsou pokročilá

Propojí se opět cesty Davida Beckhama a Cristiana Ronalda? Někdejší hráčské opory Manchesteru United éry Alexe Fergusona mají jednat o možném opětovném “spojení” svých kariér, kdy Cristiano Ronaldo by mohl svou kariéru dohrát za Atlantikem a jako možná destinace se nabízí Inter Miami. Tam je David Beckham jeden ze společníků, který se navíc podílí na řízení sportovní stránky projektu.

Stefano Benzi to řekl v televizi CMIT poměrně zřetelně: "Od svých amerických kontaktů mám informace, že už existuje náhrada za Gonzala Higuaína, kterou nemá být nikdo jiný než Cristiano Ronaldo. Má probíhat spousta jednání o jeho příchodu do MLS, pro kterou by to byl zajímavý impuls a pro samotného Ronalda by se jednalo o zajímavou destinaci,” tvrdí Benzi s tím, že zájem na přestupu má mít i Manchester United, na který má David Beckham preferenční kanály a jež by se údajně rád zbavil Ronaldova platu.

Ronaldo se do United vrátil loni v létě jako symbol údajného znovuzrození Rudých ďáblů zpět do bývalé slávy, comeback někdejší hvězdy Realu Madrid a Juventusu se ale zatím příliš nedaří. Individuální výkony Ronalda a jeho herní statistiky (včetně třeba nedávného hattricku v zápase proti Tottenhamu) sice nejsou špatné, nicméně United aktuálně ztrácí i na pozice znamenající návrat do Ligy mistrů a od nového kouče (Ralfa Ragnicka po sezóně zřejmě vystřídá Mauricio Pochettino nebo Erik ten Hag) se očekává další přestavba kádru. Přičemž oba zmínění kandidáti preferují práci s mladými. Kam do tohoto scénáře zapadá Cristiano Ronaldo?

zdroj: tribalfootball.com