Simeone je odborníkem na vyřazovací část, dokonale řeší různé fáze zápasů, chválí Guardiola, jenž mu má co oplácet

Jedno z úterních čtvrtfinále Ligy mistrů proti svede úřadujícího mistra LaLigy s panujícím šampionem Premier League, a sice Atlético Madrid a Manchester City.

Simeone je odborníkem na vyřazovací část, dokonale řeší různé fáze zápasů, chválí Guardiola, jenž mu má co oplácet

Oba kluby na sebe ještě v evropských pohárech nikdy nenarazily, nicméně jejich trenéři se velmi dobře znají.

Naposledy proti sobě šli Diego Simeone a Josep Guardiola v roce 2016 a tehdy byl úspěšnější argentinský odborník, jehož madridský obr vyřadil v semifinálové fázi stejné soutěže Španělův Bayern.

I proto máš šéf Citizens pro svého kolegu jen slova chvály. "Simeone je odborníkem na vyřazovací část. během zápasů nastávají různé fáze, které řeší dokonale," vyzdvihl dlouholetého trenéra Atlétika exbarcelonský kormidelník.

Grealish, De Bruyne, Sterling a spol. pronikli mezi nejlepších osm mužstev Ligy mistrů popáté v řadě, s tím, že na Etihad Stadium neokusili hořkost porážky již osmnáctkrát za sebou a zaznamenali šestnáct výher.

Právě to budí respekt pro změnu v Madridu. "Čeká nás mimořádný soupeř, který hraje velmi dobře," ocenil soupeře Simeone.

"Manchester je jedním z favoritů na výhru, málem na ni dosáhli minulou sezonu. Mají skvělého trenéra i hráče a předvádí úžasný fotbal. Takové výzvy máme rádi," přidal madridský kapitán Koke, jehož vyjádření vyšlo na serveru ceskatelevize.cz.

Vítěz dotyčného dvojzápasu půjde v semifinále na lepšího z dvojice Real Madrid - Chelsea.

Pokud by Boavista neměla na aktivaci opce, Musa by údajně směrem k létu zajímal Rosického Spartu

Zdroj: ČT Sport