Na vrcholu tabulky chceme zůstat co nejdéle, hlásí Bílek. Věřím tomu, že to zvládneme, vzkazuje Chorý

Hlavní trenér Plzně Michal Bílek získaný bod proti obhájci titulu bral. Už jen kvůli tomu, že jeho Viktoria doháněla manko a v závěru utkání dohrávala v deseti lidech.

Na vrcholu tabulky chceme zůstat co nejdéle, hlásí Bílek. Věřím tomu, že to zvládneme, vzkazuje Chorý

S jeho slovy souhlasil i autor vyrovnávací trefy Tomáš Chorý, který si šestým ligovým gólem v sezoně vyrovnal své západočeské maximum z ročníků 2018/2019, respektive 2019/2020.

"Asi je to plusový bod. Určitě jsme chtěli vyhrát, ale musíme brát v potaz to, že jsme dohrávali o deseti a pak jsme se jen bránili. To není nic jednoduchého proti Slavii," nechal se slyšet bývalý forvard Sigmy či belgického Waregemu.

Západočeský tým zůstal i po 27. kole na čele tabulky s jednobodovým náskokem na nedělního protivníka. "Jednoznačně je pozitivní, že jsme tři kola před koncem na prvním místě před Slavií. Kdyby nám to někdo řekl na začátku sezony, tak by nám to nikdo nevěřil. Hráči pracují poctivě a o víkendu jsme si bod zasloužili. Na vrcholu tabulky chceme zůstat co nejdéle," přidal na fcviktoria.cz kouč.

"Máme před sebou ještě tři kola a udržet se na čele nebude nic jednoduchého. Musíme jít zápas od zápasu, ale věřím tomu, že to zvládneme a vytvoříme si dobrou výchozí pozici do nadstavby," uzavřel na klubových stránkách dvoumetrový útočník, jehož chlebodárce vyzve ve zbytku základní části Sigmu, Baník a Boleslav, což není úplně jednoduchý los. Tím spíš, že dva z oněch tří soubojů proběhnou venku.

Plzeň hraje fyzicky do těla, mají to na tom postavené a je na rozhodčím, jak to udrží, nebo neudrží...

Zdroj: fcviktoria.cz