Švejdík vyměnil Vyšehrad za Žižkov, kde převzal béčko. Kdo majetkově vstoupil do Viktorie?

Moravská společnost RMF Invest spolupracovala s Viktorií Žižkov něco málo přes rok a nic se na tom nebude měnit ani v nejbližší době.

Švejdík vyměnil Vyšehrad za Žižkov, kde převzal béčko. Kdo majetkově vstoupil do Viktorie?

Rodinný podnik z Uherského Hradiště, jehož hlavní podnikatelskou aktivitou je odpadové hospodářství a letos slaví 22 let na trhu, totiž nyní vstoupil do tradiční pražské značky také majetkově.

"Cíl máme všichni společný, zachránit Viktorku ve druhé lize. Nic jiného si ani nepřipouštíme. Naším hlavním úkolem bylo zajistit prostředky pro adekvátní posílení kádru a vytvořit hráčům a trenérům kvalitní podmínky pro práci. To se nám, pevně věřím, podařilo. Teď už je to na týmu," uvedl na webu fkvz.cz nový akcionář červenobílých barev Rudolf Mazánek, jenž se tak zařadil po bok pánů Richtera a Rývy.

Nový důležitý partner navíc nemyslí pouze na áčko Martina Pulpita, ale také na v pražském Krajském přeboru operující rezervní mužstvo, které doznalo změny v realizačním týmu.

Aktuálně ho povede tandem Ondřej Švejdík a Vojtěch Šandera, což jsou bývalí hráči Viktorie Žižkov. Exsparťan s minulostí v nizozemské Eredivisii sbíral trenérské zkušenosti ve Slavoji Vyšehrad a nyní se je pokusí uplatnit jako hlavní kouč na Praze 3.

O osm let mladší Šandera, jenž svého času odkopal za Žižkov osm desítek duelů a dříve prošel také Táborskem, bude zastávat roli hrajícího asistenta. "Kluci, vítejte zpět a ať se vám daří!," zaznělo na oficiálním webu fkvz.cz.

Wágner se vrátil domů. Uděláme maximum, abychom hned v prvním utkání zvítězili, slíbil příbramským fandům

Zdroj: fkvz.cz